KONST / Litografier / Färglitografier 17474168
nr 1747 4168
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 80x57, bär dedikation, oramade lösa blad
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 18:57:58
8/12 18:52:58
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström